UUS
DISCOVERY
SPORT

Kõige mitmekülgsem kompaktne linnamaastur

VÕTKE ÜHENDUST
EdasiEdasi

DISCOVERY SPORT EELMÜÜGI HINNAD ON AVALIKUSTATUD

Uus Discovery Sport - stiilne, aerodünaamiline siluett, legendaarne Land Rover’i võimekus ja paindlik interjöör, suurepärane sõiduk, mis on valmis kõigeks.

Uue Land Rover Discovery Sport First Edition eelmüük on alanud.

REGISTREERUGE PROOVISÕIDULE >

» Tutvuge hinnakirjaga

Hinnad alates:
Discovery Sport TD4 S First Edition 35 280 €

Põhivarustuses:

- Nelikvedu koos tõhusa jõuülekandega
- 8” puutetundlik ekraan
- Terrain Response®
- Bluetooth® ja heli voogedastus
- Soojendusega esiklaas
- Hädapidurdusabi (EBA)

ESMAPILGUL

KAASAEGNE LUKSUS JA VÕIMEKUS

Uus Discovery Sport ühendab endas elegantse ja aerodünaamilise silueti, Land Roveri legendaarse võimekuse ja paindliku sisekujunduse, mille tulemuseks on suurepärase väljanägemisega sõiduk, mis on valmis kõigeks.

KATSETATUD EKSTREEMSETES OLUKORDADES JUHI ENESEKINDLUSE TAGAMISEKS

Uut Discovery Sporti on katsetatud kõigil maastikel kõige kurnavamates tingimustes rohkem kui 18 kuud enam kui 20 riigis.

» VAATA VIDEOT

PAINDLIKUD ISTEKOHAD, JALA- JA PAGASIRUUM

Tänu liigutatavale teisele reale, millele saab reguleerida samasuguse jalaruumi, nagu on Range Roveris, ja valikulisele kolmandale reale, saate ruumi kohandada vastavalt pagasi või istekohtade vajadusele.

» VAATA VIDEOT

KÕRGTEHNOLOOGILISED EKRAANID KASUTAMISE LIHTSUSTAMISEKS

Korrastatud juhtnuppudega tipptasemel armatuurlaual on 8-tolline puuteekraan, valikuline Head-Up-ekraan ja uusimad funktsioonid intuitiivseks kasutamiseks.

MITMEKÜLGSUS

MITMEKÜLGSUS
MEISTERLIKKUS NII MAANTEEL KUI KA MAASTIKUL

"Maastikul saab süsteemis Terrain Response® valida muru, kruusa ja lume, muda ja roobaste ning liiva sätteid. Aktiivne jõuülekanne parandab haarduvust ja suurendab meelerahu. Maanteel saab süsteemis Terrain Response® valida dünaamilise sätte*, mis valgustab ekraani punastes toonides ja tagab kaasahaarava sõidukogemuse. *Ainult sõidukites, milles on viis istekohta."

» VAATA VIDEOT

KÜLLUSLIK KOHANDATAV PAGASIRUUM

Uus Discovery Sport on kujundatud ja kavandatud nii, et see tuleks toime igasugustes tingimustes. Pagasiruumi mahuga kuni 541 liitrit ja paindlike istmete valikuga, mis annavad allalastud asendis sama pika pagasipõranda nagu on Range Roveris, mahuvad reisijad ja nende pagas sõidukisse hõlpsalt ära.

PETLIKULT RUUMIKAS

Eriti mugavad staadioni stiilis asetusega teise rea istmed tagavad parema nähtavuse ja tööstusharus juhtiva 160 mm liigutamisvahemiku. Valikuline 5 + 2 asetuses kolmas rida võimaldab kahel lapsel mugavalt taga istuda. Istmeid saab hõlpsalt 50 : 50 jaotusega kokku klappida ja paigaldada nii, et väliskujunduse arvelt ei pea kompromisse tegema.

» VAATA VIDEOT

UUENDUSED

ENESEKINDEL JA MEELDIV SÕIDUKOGEMUS

Uus Discovery Sport on täis funktsioone, mida on vaja, et muuta sõitmine tõeliselt meeldivaks. Valikuliste sõidusüsteemide hulka kuuluvad aktiivne jõuülekanne*, pöördemomendi vektoriseerimine pidurdamisel ja aktiivvedrustus Adaptive Dynamics koos süsteemiga MagneRide™*, mis tagavad ülimalt enesekindla sõidukogemuse.

*Ainult sõidukites, milles on viis istekohta.

» VAATA VIDEOT

SUUREPÄRANE MAASTIKU- JA MAANTEESUUTLIKKUS

Kuna uue Discovery Sporti kesksel kohal on Land Rover, saab sõiduk keerukates oludes suurepäraselt hakkama. Terrain Response®* tagab nii mustkattel, kruusal, liival kui ka lumel, et auto on tundlik, stabiilne ja täielikult teie kontrolli all. Erinevad stabiilsussüsteemid parandavad haarduvust, vähendades mootori pöördemomenti gaasi ja piduri toimimise optimeerimise kaudu.

* Saadaval ainult nelikveolistel sõidukitel.

AUTONOOMNE HÄDAPIDURDUS

Uus Discovery Sport on varustatud uuendusliku hädapidurdussüsteemiga*, mis kasutab kokkupõrkeohu hindamiseks stereokaamerate andmeid, mida analüüsib pardaarvuti. Teid teavitatakse hoiatussignaalidega ja hädapidurid rakendatakse automaatselt. Kiirusel alla 50 km/h aitab süsteem vältida kokkupõrget, kiirusel kuni 80 km/h aitab see vähendada kokkupõrke tõsidust.

* Saadaval mõnes riigis – küsige lisateavet edasimüüjalt."

KÜTUSESÄÄSTLIKKUS ÖKOREŽIIMIGA

Valikuline juhi aktiveeritav funktsioon, mis seab kütusekulu ja CO2-heitkoguse vähendamiseks tähtsuse järjekorda sõiduki kõige tõhusamad sätted nagu automaatkäigukast*, aktiivne jõuülekanne* ja mugavuse funktsioonid, nagu küttesüsteem ja kliimaseade. Puutetundlikul ekraanil kuvatakse sõitmise tõhususega seotud andmed.

* Kui on paigaldatud.

LIHTSUSTATUD PARKIMINE

Linnasõiduks ideaalselt sobiv arukas parkimisabi sisaldab funktsioone, nagu sõidusuunaga paralleelselt parkimine, sõidusuunaga risti parkimine ja parkimiskohalt minema sõitmine, mis kasutavad läheduses olevate takistuste tuvastamiseks ultraheliandureid ning aitavad teil valitud kohta ohutult siseneda ja sealt lahkuda. Teie kontrollite gaasi, käike ja pidurit ning sõiduk roolib teie eest.

KÕIKEHÕLMAV NÄHTAVUS

"Valikuline funktsioon, mis kasutab 360-kraadi kaamerasüsteemi* ja tagab puuteekraanil peaaegu 360-kraadise vaate. Kaamerasüsteemist on abi parkimisel ning see on täiuslik abimees keerulisemates sõiduolukordades, näiteks paadi või hobusevaguni pukseerimisel. Süsteem suudab samal ajal kuvada erinevaid vaateid või suumida ja jälgida esemeid ning nurki, mis jäävad tavaliselt allapoole juhi vaatevälja.

*Ainult sõidukites, milles on viis istekohta."

KINDLUSTUNNE SÜGAVAS VEES

"Wade Sensing™* on valikuline funktsioon, mis abistab teid, kui sõiduk satub vette. Küljepeeglites olevad andurid edastavad reaalajas teavet, nagu vee sügavus ja sõiduki maksimaalne veetakistus.

*Ainult sõidukites, milles on viis istekohta."

» VAATA VIDEOT

PAREM OHUTUS SUURE LIIKLUSEGA TEEDEL

Kui teie pimealasse siseneb sõiduk, aktiveerib pimeala monitor* vastaval küljepeeglil hoiatustule. Läheneva sõiduki tuvastamise funktsioon võimaldab teil sõidurada vahetada turvalisemalt. Süsteem skaneerib teie taga olevat teed, et tuvastada kiiresti lähenevaid sõidukeid.

*Ainult sõidukites, milles on viis istekohta

TAGURDAGE ENESEKINDLALT

"Tagurdamisel läheneva liikluse tuvastusfunktsioon* kasutab sõiduki taga olevaid andureid, et hoiatada teid võimalike ohtude eest. Süsteem suudab tuvastada kummaltki küljelt või tagant lähenevat sõidukit ning hoiatab teid heli- ja valgussignaalidega.

*Ainult sõidukites, milles on viis istekohta."

KUJUNDUS

AINULAADSELT KUJUNDATUD

Tegemist on kaasaegse, asjakohase ja vastupandamatu sõidukiga, millel on sihvakas kompaktne kere ja eesmärgipärane hoiak. Selle iseloomulik siluett ja kaunilt vormitud pinnad aitavad luua sõiduki, millega loote sideme emotsionaalsel tasandil.

» VAATA VIDEOT

DISCOVERY DISAINI DNA TAASKÄIVITATUD

Väga mitmekülgse paketi väliskujunduse meeldivad omadused jätkuvad sõitjateruumis julgete horisontaalsete ja vertikaalsete joontega, mida täiendavad puhtad pinnad, suurepärased viimistluselemendid ja kvaliteetne nahk (valikuline). Sise- ja väliskujundus sulanduvad sujuvalt sõidukiks, mis annab selgelt edasi Discovery DNA-d ja vaatab samal ajal kindlalt tulevikku.

» VAATA VIDEOT

LAITMATU TÄHELEPANU PISIASJADELE

"Te saate oma sõidukit isikupärastada, valides erinevate kujundusdetailide vahel. Või saate esile tõsta tulevikku vaatavaid kujunduselemente paketiga Black Design, mis pöörab tähelepanu katusele, iluvõrele, poritiiva tuulutusavadele, peeglikorpustele, märgistele ja läikivmustadele ratastele."

TEHNILISED ANDMED ESMAPILGUL

PAGASIPÕRANDA PIKKUS

1 887 mm

Teine istmerida on kokku klapitud – ideaalne kohmaka, pika või mahuka pagasi korral.

MAKSIMAALNE JALARUUM

999 mm

Teise istmerea liigutamisvahemik on mugavuse suurendamiseks mudelitel SE ja uuematel 160 mm.

MITMEKÜLGSED PANIPAIGAD

34,65 l

Külluslikud ja hoolikalt läbimõeldud sõitjateruumi panipaigad, mis toetavad kiiret elustiili.

MAKSIMAALNE PUKSEERIMISVÕIME

2 500 kg

Kui valite viieistmelise sõiduki ja nelikveo.

VALIKULISED FUNKTSIOONID

SISEMUS

Viimistluste ja eridetailide valik, mis aitab teil luua individuaalse sisemuse.

VÄLIMUS

Valige värv ja tehke muud valikud, mis vastavad teie stiilile.

PAKETID

Lisavalikud, mis täiustavad isikupära veelgi.

TEHNOLOOGIA JA TURVALISUS

Intuitiivse tehnoloogia valikud teie käeulatuses.

MEELELAHUTUS

Ärge ainult avastage, vaid lahutage oma meelt.

LISAVARUSTUS

Varustage ennast nii, et saate võtta päevast kõik.

VALI MUDEL

S
Ideaalne sissejuhatus Discovery tulevikku

• Nutikas käivitus- ja seiskamissüsteem
• Terrain Response® (pole saadaval eD4 mudelitel)
• Nõlvalttõusuabi (HSA)

SE
Rõhk mugavusele ja käepärasusele raskemates sõiduoludes

• Nutikas käivitus- ja seiskamissüsteem
• Terrain Response® (pole saadaval eD4 mudelitel)
• Nõlvalttõusuabi (HSA) • Kerevärvi peeglikorpused
• Vihmaanduriga klaasipuhastid

HSE
Tehnilised ja kujundustäiustused, mis toetavad dünaamilist sõitu

• Nutikas käivitus- ja seiskamissüsteem
• Terrain Response® (pole saadaval eD4 mudelitel)
• Nõlvalttõusuabi (HSA)
• Kerevärvi peeglikorpused
• Vihmaanduriga klaasipuhastid
• Kaugtulede automaatlülitus (AHBA)

HSE Luxury
Rafineeritud sisemus koos tehniliste uuendustega suuremaks sõidurõõmuks

• Nutikas käivitus- ja seiskamissüsteem
• Terrain Response® (pole saadaval eD4 mudelitel)
• Nõlvalttõusuabi (HSA)
• Kerevärvi peeglikorpused
• Vihmaanduriga klaasipuhastid
• Kaugtulede automaatlülitus (AHBA)
• Windsori nahkistmed
• Valgustusega alumiiniumist lävepakud